Oceń konsultacje społeczne w gminie Opoczno

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Gminy Opoczno o wypełnienie ankiety, której celem jest badanie oceny konsultacji społecznych w gminie Opoczno. Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania. Ankieta jest anonimowa, a wyniki będą prezentowane jedynie w postaci zbiorczych, statystycznych zestawień
opinii wielu osób. Ankieta jest przeznaczona dla osób uczestniczących w konsultacjach społecznych prowadzonych przez Urząd Miejski w Opocznie na poziomie lokalnym.

Dziękujemy za udział w badaniu!

Ankietę można wypełnić w terminie od 22 kwietnia 2024 r. do dnia 30 kwietnia 2024 r.

• Bieżący Konsultacja
  • Zakończone

Konsultacja

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
1. Czy brał/a Pan/Pani udział w jakichkolwiek konsultacjach społecznych prowadzonych przez Gminę Opoczno? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)
2. Czego dotyczyły konsultacje, w których Pan/Pani uczestniczył/a? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)
3. Jak ocenia Pan/Pani jakość konsultacji społecznych prowadzonych na poziomie lokalnym w skali: od 1 do 6, gdzie 6 jest oceną najwyższą?

Zaznacz swoją płeć
Podaj swój wiek