Ankieta dotycząca jakości życia w mieście

Zapraszamy mieszkańców Opoczna do udziału w badaniu ankietowym, realizowanym w ramach projektu, pn. Opoczno 2.0 – nowe otwarcie: Opoczno – bezpieczny ekologicznie regionalny ośrodek przedsiębiorczości o rozpoznawalnej marce i silnym poczuciu tożsamości lokalnej mieszkańców” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Ankieta dotyczy jakości życia w mieście. Państwa odpowiedzi będą dla nas bardzo ważnym źródłem informacji. Jednocześnie zapewniamy, że badanie ma charakter anonimowy i wyniki będą prezentowane jedynie w postaci zbiorczych, statystycznych zestawień opinii wielu osób.

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety.

Ankietę można wypełnić w terminie od 5 stycznia 2024 r. do dnia 12 stycznia 2024 r.

1. Czy Twoim zdaniem, ogólne warunki życia mieszkańców w Opocznie w ciągu ostatnich 5 lat:

2. Oceń warunki życia w Opocznie w kilku obszarach w skali od 1 do 6, gdzie 1 oznacza bardzo niską ocenę, a 6 bardzo wysoką ocenę.

3. Proszę wskazać trzy określenia, z którymi kojarzy Ci się Opoczno?

4. Jakie Twoim zdaniem są najważniejsze obecnie wyzwania stojące przed Opocznem? Proszę wymienić maksymalnie trzy.

5. Wyobraź sobie Opoczno za 10 lat i wybierz trzy główne kierunki rozwoju miasta.

6. Co sądzisz o swoim osiedlu? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź).

7. W jakim stopniu jesteś zadowolony z poszczególnych usług i obiektów na Twoim osiedlu? Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi na skali od 1 do 3, gdzie:

8. Co Ci najbardziej przeszkadza na Twoim osiedlu? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)

9. Czy czujesz się bezpiecznie na Twoim Osiedlu?

10. Jakie relacje sąsiedzkie panują na osiedlu? Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.

11. Które z poniższych działań chciałbyś wprowadzić na swoim osiedlu? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)

12. W skali od 1 do 6 jak oceniasz porządek (czystość) w Twojej okolicy?

13. W skali od 1 do 6 jak oceniasz utrzymanie ulic i chodników?

14. W jakim stopniu starasz się oszczędzać energię i dbać o środowisko? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź).

15. W skali od 1 do 6 jak oceniasz zbiórkę odpadów?

16. Które z poniższych udogodnień oszczędzania energii ma Twój dom/mieszkanie? (Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)

17. Jak najczęściej poruszasz się po Opocznie?

18. Ile samochodów ma Twoje gospodarstwo domowe?

19. Ile rowerów ma Twoje gospodarstwo domowe?

20. W jakim stopniu jesteś zadowolony z tempa i jakości załatwiania spraw urzędowych? Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi na skali od 1 do 3.

Płeć

Wiek

Wykształcenie

Miejsce zamieszkania (osiedle lub ulica)