Ankieta monitorująca poziom zadowolenia z nowopowstałej infrastruktury turystycznej w Gminie Opoczno

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym prowadzonym przez Gminę Opoczno w związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „BUDOWA MIEJSCA OBSŁUGI ROWERZYSTÓW NA TERENIE GMINY OPOCZNO” - Zadanie współfinansowane jest ze środków PROW na lata 2014-2020, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Uzyskane informacje pomogą nam lepiej poznać Państwa oczekiwania i potrzeby.

Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi będą prezentowane jedynie w zbiorczych zestawieniach bez możliwości identyfikacji z konkretną osobą.

Ankietę można wypełnić w terminie od 4 października 2023 r. do dnia 11 października 2023 r.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.