Ankieta poziomu identyfikacji mieszkańców z miastem

zapraszamy do udziału w ankiecie, która została utworzona przez Urząd Miejski w Opocznie w związku z realizacją Programu Rozwoju Lokalnego. Badanie dotyczy poziomu identyfikacji mieszkańców z miastem. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane i prezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień bez możliwości identyfikacji z konkretną osobą.

Ankietę można wypełnić w terminie od stycznia 2024 r. do dnia 12 stycznia 2024 r.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.